pondělí 13. března 2017

V kůži manažera Arsenalu nebo třeba Ústí nad Labem v Czech Soccer ManagerPetr Vašíček (2002). Czech Soccer Manager (Windows).
V roce 2002 poslal do světa Petr Vašíček finální verzi freeware hry manažerského typu Czech Soccer Manager. Jedná se o zajímavě propracovaný simulátor vedení fotbalového klubu nabízející podobně širokou škálu herních možností jako třeba komerčně úspěšná série Football Manager.
Hráč je postaven před celou řadu úkolů a musí čelit obdobným problémům jako běžný manažer fotbalového klubu. Má pod palcem rozpočet a celou škálu různých možností, jak s ním pracovat od nastavování konkrétních cen za vstupenky na jednotlivé ligové zápasy až po propracovaný systém řízení přestupové politiky klubu.

Jedinou možností zasáhnout do samotného konkrétního utkání je nastavení taktiky, které by se měl tým držet. Během simulace zápasu už hráč jen sleduje textovou online reportáže zápasu.

Za zmínku rozhodně stojí fakt, že i po patnácti letech od vydání, tvůrce stále vydává nové verze hry lišící se od té původní aktualizovanými údaji o jednotlivých klubech a jejich hráčích.
Platforma: Windows
Rok vydání: 2002
Žánr: sportovní, manažerská
Autor: Petr Vašíček
Typ licence: freeware

Žádné komentáře:

Okomentovat